Oferta specjalna

 

 

JAWORSKI „WYCISZANIE HAŁASU”

 

 

Przedstawiamy Państwu specjalistyczną Firmę JAWORSKI „WYCISZANIE HAŁASU”, która ściśle współpracuje z Firmą P.U.H. „DELĄG” WALKA Z HAŁASEM, wykorzystując jej wieloletnie doświadczenie.

Przez ostatnich 20 lat firma "DELĄG" wykonała wiele realizacji o różnym stopniu trudności, w których możliwości osłonięcia elementów tworzących hałas były niejednokrotnie bardzo ograniczone.

Prace te zostały wykonane na terenie całej Polski i są wizytówką, dumą oraz potwierdzeniem fachowości, rzetelności i terminowości firmy.

Jesteśmy przekonani, iż z naszym wspólnym doświadczeniem, wyłącznie pozytywnymi referencjami uzyskanymi od kontrahentów i zleceniodawców oraz profesjonalnym zespołem monterów – akustyków, będziemy w stanie spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

W celu poprawienia komfortu i samopoczucia proponujemy wyciszanie prywatnych miejsc zamieszkania stosując niezawodne materiały dźwiękochłonne.

 

 

WYKONUJEMY PRACE W NASTĘPUJĄCYM ZAKRESIE:

 

- WYCISZANIE I WYGŁUSZANIE BUDYNKÓW, MIESZKAŃ, APARTAMENTÓW, HOTELI I PENSJONATÓW

- IZOLACJE DŹWIĘKOCHŁONNE

- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

- REMONTY

 

Mateusz Jaworski

 

+48 692 920 828

 

mateusz.jaworski@wp.pl

 

 

 

Gwarantujemy najwyższą jakość oraz trwałość wykonanych prac, które odbywają się z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Dysponujemy profesjonalnym zespołem, który zapewnia kompleksową obsługę zleconych zadań zgodnie z życzeniem klienta!